Vánok cosmetics

Telový program - zábaly

Telový program:

  • čokoláda
  • bahno
  • rašelina
  • škorica
  • zoštíhľujúci

Zoštíhľovací program "Amazonka":

  • je mimoriadne účinný v oblasti stehien
  • na bruchu a páse, kde eliminuje rezistentnú tukovú vrstvu
  • spevňuje pokožku a vracia jej pružnosť
  • pomáha ženám po pôrode
  • je výborným doplnkom pri cvičení

Čokoládový zábal

Je Vaša pokožka bez lesku a dehydrovaná? Vyskúšajte jedinečné ošetrenie celého tela čokoládou. Očarí Vás aj Vaše zmysly, má blahodárne účinky na intelektuálny výkon, pamäť a upokojenie nie sú jedinými vlastnosťami čokolády ... Unavená, bledá pokožka bez jasu je výsledkom vplyvu stresu, výfukových plynov v ovzduší, cigaretového dymu a voľných radikálov. Neoddeliteľnou súčasťou čokolády je kakaové maslo, ktoré prispieva k dokonalej hydratácii. Kofeín má anticelulitídne účinky. Preto dámy, nenechajte si ujsť delikátny zážitok z ošetrenia a uvidíte, ako tento sladký zázrak zmení vašu pokožku na nepoznanie!

Zábal z bahna z Mŕtveho mora - Elixír pre telo i ducha!

Naozaj nedôverujete niečomu, čo má v názve slovíčko mŕtve? Vzdajte sa predsudkov, veď bahno z Mŕtveho mora je špecialitou, ktorá prinavráti Vašej pokožke sviežosť, vitalitu a krásu s okamžitým účinkom. Silná koncentrácia soli v Mŕtvom mori dodáva vode jej liečivé účinky. Najpozitívnejšie vplývajú na našu pokožku minerály obsiahnuté v tomto bahne, ako sú ilit, kremeň, kalat, sodík, draslík, vápnik, horčík, chloridy, sírany a bromidy.

Okrem zdroja stopových prvkov majú antioxidačné a tiež anticelulitídne účinky. Zábal z tohto prírodného zázraku zrýchľuje krvný obeh a lymfatický systém.

Škoricový zábal

Najsilnejší preparát proti celulitíde. Problematické partie: nohy, zadok, brucho. Účinky: viditeľné zmenšenie celulitídy, urýchľuje spaľovanie tukov, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky, zlepšuje prekrvenie pokožky, detoxikuje.

Celotelový píling

Základným vyhladzovačom pokožky s okamžitým efektom je píling. Za veľký zázrak bol považovaný už v dávnej antike a nič sa na tom nezmenilo dodnes.
 Čím hladší povrch, tým žiarivejšia pleť. Píling oslobodzuje póry od odumretých buniek a vyhladzuje štruktúru pokožky. Jeho pravidelné používanie zlepší prekrvovanie pokožky a vytvorí lepšie podmienky na regeneráciu jej vrchnej vrstvy, čím ju dokonale pripraví na ďalšiu starostlivosť.

Zoštíhľujúci program PROFI a telový píling

Základom tohto telového ošetrenia je zoštíhľujúce sérum, ktoré spevňuje a vracia pokožke pružnosť. Bahenná maska, obsahuje minerály ako sú ilit, kremeň, kalat, sodík, draslík, vápnik, horčík, chloridy, sírany a bromidy, ktoré vplývajú blahodárne a relaxujúco na pokožku. Telový píling vyhladí pokožku a dodá jej žiarivosť.


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png