Vánok cosmetics

Masáž tela - SPA

masáž Aromamasáž

Aromamasáž využíva pôsobenie éterických olejov, teda prírodných silíc získaných destiláciou rastlín.

Dĺžka ošetrenia: 60 min.

Masáž lávovými kameňmi

Nabite svoje telo energiou získanej z čistých prírodných zdrojov. Súčasné rýchle životné tempo, stres a čoraz viac znečistené životné prostredie odoberá organizmu vzácnu a životne dôležitú energiu.

Čierne lávové kamene pochádzajú priamo z energetického centra Zeme. Majú schopnosť teplo nielen absorbovať a udržať, ale jeho energiu aj odovzdať ľudskému telu. Máloktorá masáž dokáže navodiť také príjemné pocity ako masáž lávovými kameňmi. Užite si pôžitok našich dávnych predkov, relaxujte a regenerujte vďaka sile horúcich kameňov.

Dĺžka ošetrenia: 80 min.

kamene.jpg
hlava.jpg Reflexná masáž - hlava

Táto reflexná masáž postupne odstraňuje bolesť hlavy, zlepšuje pamäť, pomáha pri bolesti chrbta a chrbtice, pomáha pri liečbe depresií. Je to výborná forma regenerácie a relaxácie celého tela.

Masáž klasická

Klasická masáž je vhodná na uvoľnenie krku, šije, liečenie migrény, taktiež pomáha pri regenerácii rúk a nôh po pracovnom alebo športovom výkone. Zlepšuje prekrvenie pokožky, pomáha uvoľňovať stuhnuté svalstvo, pôsobí na lymfatický obeh a tým zbavuje telo odpadových látok.

Pred masážou alebo aj po nej si v našom salóne môžete dopriať celotelový píling obsahujúci soľ z Mŕtveho mora (bohatého na minerálne látky), ktorý odstraňuje odumreté bunky kože a blahodárne pôsobí na prekrvenie tela a jeho hydratáciu.

klasicka-masaz.jpg

Reflexná masáž - ruky, nohy

Reflexná masáž je súčasťou alternatívnej medicíny, ktorej cieľom je pôsobiť na všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujúce do reflexných plošiek, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam ľudského tela.

Chodidlá vníma ako „zmenšený obraz ľudského tela“. Ak reflexné body pri stlačení reagujú bolestivo, prezrádzajú tým choré kĺby, svaly alebo tiež vnútorné orgány. Masírovaním a tlakom reflexných plôch je možné zlepšiť celkový metabolizmus, eliminovať bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie rán po úraze.

Telo sa vďaka reflexnej masáži stáva odolnejšie.


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png