Vánok cosmetics

Manikúra

Manikúra

Cieľom manikúry je dokonalý vzhľad nechtov a rúk pomocou úpravy nechtov pilníkom, vyleštením nechtovej plochy, odstránením kožičky v okolí nechta a  konečnou masážou prstov, dlaní a predlaktia. Výsledkom je požadovaný a upravený tvar nechtov.

Dĺžka ošetrenia: 30 min.

Wellness manikúra

manikura-1.jpgJe vhodná po manikúre i nezávisle od nej. Má blahodárny a terapeutický účinok na ruky. Ruky sú uvoľnené a ošetrené vďaka pílingu, masky zintenzívnenej lávovými kameňmi. Po odstránení masky nasleduje masáž prstov, dlaní a predlaktia. Výsledkom sú hodvábne jemné ruky.

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Ak ste ešte nepočuli o revolučnej japonskej manikúre, tak je najvyšší čas ju vyskúšať. Predovšetkým, ak vás trápia lámavé, slabé a ryhované nechty. Práve na tieto časté nechtové problémy je tento japonský zázrak ako stvorený.

Dĺžka ošetrenia: 30 min.

Nechty trpia tiež

Možno si myslíte, že nechtom pomôžete znova získať ich bývalú silu výživovými doplnkami. Áno, tieto sú veľmi dôležité pre ich regeneráciu, hlavne, ak ste prekonali náročné ochorenie, záťažové obdobie, alebo ste užívala dlhodobo lieky. Veľký podiel na tom, aké vaše nechty sú, majú aj činnosti, ktoré denne vykonávate.

Málo hydratácie

manikura-2.jpgSlabým nechtom zvyčajne chýba hydratácia a dostatok výživných látok, ktoré napomáhajú správnej funkcii nechtového lôžka a koreňa nechtu. Tým necht stráca na pružnosti, a vy sa nikdy nedočkáte ani o milimeter dlhších nechtov.

Práve tento problém vám pomôže odstrániť japonská manikúra, ktorá nechty pomocou vyváženej zmesi výživných látok ozdravuje a dodá nechtom nielen zdravý lesk, ale aj  potrebné minerály a vitamíny. Je vlastne regeneračnou kúrou.

Zázračná manikúra?

Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí  čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.

Ako sa to robí?

manikura-3.jpgNa necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným efektom. Táto pasta sa skladá z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu.

Potrebné vitamíny

Následne sa po krátkej prestávke na necht aplikuje prášok, ktorý je zlúčeninou látok, ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantheol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5.

Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa japonskú manikúru,  vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou. Nechty sa lesknú minimálne tri týždne (ako keby boli ošetrené priesvitným lakom na nechty) pomocou vyživujúceho púdra a gélu vyrobeného z včelieho vosku. Je ideálna na regeneráciu nechtov. 


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png