Vánok cosmetics

SALÓN SKLADNÁ 28

Kozmetický salón Vánok Cosmetics je v prevádzdke od začiatku mája 2009 a nachádza sa na Skladnej ulici 28 v Košiciach s výbornými parkovacími možnosťami.

Budova sa skladá z dvoch poschodí, dolné tvorí WELLNESS & SPA, kde sa môžete dokonale zrelaxovať počas celého dňa, dopriať si blahodárnu masáž, telový zábal. Širokú ponuku ošetrení našej milej, usmievavej a hlavne skúsenej fyzioterapeutky môžete doplniť o pobyt vo vírivke alebo suchej či parnej saune s aromaterapiou. V relaxačných miestnostiach pri príjemných tónoch hudby zabudnete na všetky problémy a dokonale si oddýchnete a zharmonizujete telo i ducha.

Na vrchnom poschodí tvorenom nádhernými presklenými kójami sa naše precízne nechtové dizajnérky vedené majiteľkou salónu Luckou postarajú o krásu vašich nechtov, či už si budete priať klasické alebo slávnostnejšie zdobenie. Len tak pre zaujímavosť , kvalitu salónu Vánok Cosmetics týkajúcu sa nechtovému dizajnu potvrdzujú aj vyše 15 ročné skúsenosti.

Naša kozmetička je pravidelne školená o novinkách z oblasti estetickej aj ošetrujúcej kozmetiky a ovláda špeciálne masáže a postupy francúzskej kozmetiky Marie Galland. Môžete sa u nej objednať aj na depiláciu voskom, líčenie alebo aplikáciu umelých rias. Špeciálnu starostlivosť venujeme aj vašim nohám,takže neváhajte sa objednasť aj na pedikúru.

Samozrejmou súčasťou nášho salónu je aj prvotriedne špičkové prístrojové vybavenie,vďaka ktorému sme schopní spĺňať aj vaše najnáročnejšie želania. K jeho základnej zostave patri aj IPL- (trvalé odstránenie ochlpenia,pigmentových škvŕn,fotorejuvenizácia).

 


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png