Vánok cosmetics

Tekutý lifting - VITAL INJECTOR

Absolútna novinka na trhu v oblasti prirodzeného omladenia pleti. Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky.  Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný. Mikro vpichy a prípadné drobné modriny zmiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je preto vynikajúcou možnosťou ošetrenia tenkej kože na krku, dekolte, okolia očí , pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.

img1.jpgPrečo práve ošetrenie Vital Injectorom?

Vital Injectorom aplikujeme výplňový implantát na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ošetrenie je tak pre klienta jednoduchšie, rýchlejšie a pohodlnejšie. Presné dávkovanie a plošná aplikácia tak zabezpečia dlhodobé výsledky. Na rozdiel od klasickej mezoterapie pri práci s Vital Injectorom používame kyselinu hyalurónovú v stabilizovanej forme (konkrétne produkty Restylane Skinboosters), ktorá vydrží viac ako 6 mesiacov. Pred zákrokom sa na ošetrovanú oblasť nanesie krém na znecitlivenie, klient tak necíti žiadnu bolesť. Hlavice prístroja vytvoria podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľným systémom nielen hĺbky aplikácie (až do 5 mm), ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche.

Aké výplňové produkty používame?

  • Restylane Skinboosters – je rad určený na omladenie pleti, ktorý obnovuje hydratáciu a zlepšuje elasticitu kože a kožnej štruktúry, čím dodá pleti svieži  a prirodzený vzhľad.
  • Mezokokteil – je kombináciou kyseliny hyalurónovej a vitamínov.

Pred a Po ošetrení

img2.jpg

img3.jpg

img4.jpg

img4.jpg

img4.jpg

img4.jpg


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png