Vánok cosmetics

Kryolipolýza

Absolútna novinka v Košiciach!!!
Bezbolestná liposukcia zamrazením s trvalým efektom

  • 20-30% vašich tukových buniek navždy zmizne
  • tukové bunky sa neobnovia
  • trvalý efekt

Trvalé odstránenie tukových buniek!

Absolútna novinku na trhu v oblasti odbúravania tukových vankúšikov. Liposukcia zmrazením je najnovšia metóda fungujúca na princípe zmrazenia tukových buniek. Po jedinej aplikácii sa odstráni 20-30% tukových buniek v mieste aplikácie. Prevratné pri tejto metóde je nenávratné odbúravanie tukových buniek, ktoré sa po kryolipolýze už neobnovujú.

cryolex-indubia.pngPrincíp kryolipolýzy

Tukové bunky v tele citlivejšie reagujú na rôzne teploty, predovšetkým na chlad, ktorý pri kryolipolýze umožňuje usmerniť tukové bunky k riadenému samozničeniu bez porušenia ostatných buniek. Americkí špecialisti vyvinuli prístroj, ktorý funguje práve na princípe redukcie podkožného tuku kontrolovaným ochladzovaním tukových buniek. Proces ochladenia (kryolipolýza) vedie ku kryštalizácii lipidov v tukových bunkách, ktorá spustí ich odumieranie. Odumreté bunky sú následne odstránené z tela pomocou bielych krviniek. Zákrok liposukcia zmrazením je bezbolestný a nedochádza u neho k narušeniu či zásahu do organizmu pacienta.

Výhody

  • Liposukcia zmrazením nie je bolestivá
  • Pomocou kryolipolýzy schudnete natrvalo, bez JOJO efektu
  • Liposukcia zmrazením je dostupná všetkým, bez obmedzenia
  • Kryolipolýza nemá žiadne vedľajšie účinky
  • Pri vykonávaní liposukcie zmrazením nedochádza k narušeniu organizmu pacienta.

Kontraindikácie

Zvýšená teplota, ochorenie srdce, kardiostimulátor, akutné ochorenia, abnormálny krvný tlak, menštruácia (v deň procedúry), tehotenstvo a dojčenie, kožné ochorenia, zhubné nádory, psoriáza, atopický exém, deratitída, tuberkulóza, ochorenie pľúc, Raynaudova nemoc, cryoglobulinemia, omrzliny, problémy s termoreguláciou

kryolipolyza.jpg


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png