Vánok cosmetics

Zoštíhlenie a celulitída - Rádio 4

radio4-stroj.pngDYNAMICKÁ KVADRIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA S PATENTOVANOU TECHNOLÓGIOU RSS®

Inovácia, bezpečnosť, univerzálnosť a efektívnosť v boji s ochabnutou pokožkou, vráskami a celulitídou.

 • Zlepšuje tónus a elasticitu pokožky
 • Redukuje vrásky
 • Zlepšuje kontúry tváre
 • Preformuje postavu
 • Spomaľuje proces starnutia
 • Zlepšuje štruktúru pokožky

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA RSS®

 • Monitorovanie pohybu sondy
 • Kontrola teploty pokožky
 • Dynamické riadenie elektród
  (Cyklická zmena polarizácie jednotlivých elektród)

Energia rádiofrekvencie stiahne existujúce kolagénové vlákna, čím dôjde k vypnutiu pokožky a následne k zvýšenej tvorbe kolagénu a elastínu. Kvadripolárna rádiofrekvenica, ktorú podporuje technológia RSS®, umožní prienik optimalizovaného množstva energie až do hĺbky 3 cm, za použitia extrémne zníženého množstva energie.

OŠETROVANÉ OBLASTI

 • TVÁR: oblasť pier a nosa, brada, líca, oblasť očného okolia, čelo, krk
 • TELO: dekolt, brucho, zadok, oblasť pod zadkom, vnútorná strana stehna, vnútorná strana ramena

INOVATÍVNA

radio4-4.pngNeinvazívna technológia na ošetrenie ochabnutej pokožky a jej nedostatkov má nové zameranie. Vyrobený spoločnosťou NOVAESTETYC, je prvým kozmetickým prístrojom na trhu, ktorý využíva obrovský potenciál dynamickej kvadripolárnej rádiofrekvencie. Vďaka patentovanej technológii RSS® možno prostredníctvom rádiofrekvencie ošetrovať vybrané oblasti na pokožke tváre a tela do hĺbky a bez akéhokoľvek zdravotného rizika, so zabezpečením rýchlych, viditeľných a dlhodobých výsledkov.

BEZPEČNÁ

Technológia RSS® (Bezpečný systém rádiofrekvencie) medzinárodne patentovaná spoločnosťou NOVAVISION GROUP, umožňuje úplnú kontrolu rádiofrekvencie, ako aj najlepšie využitie jej potenciálu. Na rozdiel od iných podobných prístrojov pracujúcich na princípe unipolárneho, bipolárneho alebo tripolárneho prenosu energie, použitím tohto kontrolného systému je energia dodávaná výhradne štyrmi elektródami a dosahuje hlbšie vrstvy pokožky pri použití nižšej energie. Výsledkom je menšia záťaž pokožky a výrazne lepší efekt. Okrem toho, monitorovanie pohybu sondy a systém na detekciu tepla chráni povrch pokožky pred nadmernými teplotami, ktoré môžu spôsobiť poranenia a popáleniny, takže nie je potrebné žiadne chladenie pokožky.

UNIVERZÁLNA

Je overené, že rôzne časti tela potrebujú rôzne energie. Preto je vybavený troma sondami navrhnutými a vyrobenými na ošetrovanie špecifických častí tela. Prístroj automaticky rozpoznáva napojenú sondu, nastaví správne parametre pre činnosť na tej časti tela, pre ktorú je daná sonda určená.

EFEKTÍVNA

Laboratórne testy na univerzite* ukazujú, že dynamická kvadripolárna rádiofrekvencia, pôsobiaca kontrolovane v hĺbkových vrstvách dermy, napomáha tvorbe kolagénu, elastínu a spevňovaniu štruktúry pokožky. RADIO4 zaručuje vynikajúce výsledky pri redukcii ochabnutej pokožky na tvári, krku, dekolte, bruchu, bokoch, ramenách a pri ošetrovaní jemných vrások a celulitídy. Výsledky sú viditeľné už niekoľko hodín po prvom ošetrení.


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png