Vánok cosmetics

Lymfodrenáž - Vacupress

Nová konštrukcia profesionálneho vákuového masážneho prístroja umožňuje aplikáciu pulzného podtlaku, ktorý zvyšuje masážne efekty, hlavne regeneráciu, lymfatickú drenáž a lifting. Pulzujúcim vákuom je možné taktiež efektívne ošetrenie poprsia.

Lymfodrenáž s prístrojom SPM digital

Vákuová lymfodrenáž je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť jej regeneráciu. Cielená regenerácia partie ohrozenej celulitídou, ochabnutej, starnúcej pokožky je problém nielen pre dermatológiu, ale aj pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalosti lymfatického systému na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorý žilový systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. Lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.

Možnosti ošetrenia

LimfodrenážLymfatickú drenáž tváre, alebo celotelová (odstránenie celulitídy, čistenie pleti, odstránenie vačkov pod očami ... prekrvenie a regenerácia tkaniva, spaľovanie tukových vankúšov, regenerácia zostarnutej pleti, vyhladenie vrások, "lifting bez skalpela", napínanie a zosilnenie podkožného väziva, napnutie ochabnutej pokožky tváre, krku, dekoltu, poprsia, brucha a stehien, ošetrenie aknetóznej pleti (veľmi úspešné !) vyhladenie a zmenšenie jaziev a strijí odstraňovanie popraskaných žiliek - podpora tzv. fagocytózy znižovanie patologického ukladania tuku v podkoží a ďalších ošetrení s vynikajúcimi výsledkami.

Aké sú účinky?

  • odbúravanie podkožného tuku
  • odstraňovanie celulitídy, tzv. syndróm pomarančovej kože
  • zoštíhlenie Vami zvolenej partie približne o 5-8 cm
  • regeneruje ochabnuté bruško, stehná, zadok
  • vyhládza a prekrvuje pokožku
  • zlepšuje lymfatický tok, čím účinne prečisťuje telo
  • omladzuje pleť tváre, vyhladzuje vrásky, odstraňuje vačky pod očami
  • odstraňuje dvojitú bradu, čistí a spevňuje ochabnutú pokožku
  • lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.
  • výsledky sú viditeľné po prvých ošetreniach

Limfodrenáž ošetrenieLimfodrenáž ošetrenieLimfodrenáž ošetrenie

Aká je doba trvania procedúry?
30 až 60 minút podľa zvolenej ošetrovanej časti tela

Lymfa je tekutina kolujúca v lymfatických cievach, zbiera sa po celom tele, filtruje sa v lymfatických uzlinách a očistená sa vracia späť do krvi. V podstate má lymfa na starosti očistu tela od všetkých škodlivín, má nás zbaviť toxínov, bacilov. Tento očisťovací proces môže však zlyhať. Či už nám nefunguje pečeň tak, ako by mala, alebo máme oslabený lymfatický systém, či preťažené uzliny... nastáva problém. Organizmus sa dostatočne rýchlo neprečisťuje, toxíny začínajú pôsobiť na naše orgány, zaťažujú ich, vznikajú problémy ako celulitída, akné, únava, opuchy končatín a podobne.

Masáž

Lymfodrenáž je proces, ktorým sa uvedie oslabená lymfa do chodu. Táto masáž obsahuje špeciálne hmaty a cviky, každý z nich je robený vedome s konkrétnym cieľom. Keďže lymfa tečie rôznymi smermi v jednotlivých častiach tela, musí byť pri masáži daný smer dodržaný. Umenie tejto masáže si vyžaduje dôsledný teoretický aj praktický základ. Maséri musia prejsť dlhými školeniami, naučia sa mnoho z biologických procesov, aby pochopili celkové fungovanie: masáž verzus lymfa. Tým sa tento typ masáže dostáva na špeciálnu úroveň medzi masážami, no tým pádom rastie i cena. Ale tu sa skutočne neoplatí šetriť.

Účinky

Lymfodrenáž veľmi dobre pôsobí ako prevencia proti celulitíde a redukuje už vzniknutú pomarančovú kožu. Zlepšuje a reguluje žilový obeh, uľavuje nohám s kŕčovými žilami a odstraňuje opuchy nôh. Zdravý lymfatický systém, ako sme už povedali, očisťuje organizmus od toxínov a odpadových produktov. Tým pádom zlepšuje vzhľad pleti, obnovuje činnosť orgánov, organizmus je celkovo regenerovaný, očistený, pružný, zdravý... znovuzrodený.


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png