Vánok cosmetics

3D fotoomladzovanie

Rýchle a účinné zariadenie pre epiláciu a fotoomladzovanie.

WL 80 je kompaktné zariadenie, ktoré sa dá ľahko prenášať, podobne ako PLF, ale využíva sa tu patentovaná technológia HPPL s výkonným systémom chladenia vodou, čo umožňuje maximálnu bezpečnosť a rýchlu a účinnú epiláciu, fotoomladenie, ošetrenie akné, pigmentové škvrny a teleangiektázie.

tia98sjv.jpgFotoomladenie

Pôsobením svetelného výboja príslušnej vlnovej dĺžky sa aktivujú bunky k tvorbe kolagénu.Výsledkom je napnutejšia a hladšia pokožka. Toto ošetrenie je terapeutické a preto sa využíva nižšia energia, ale viackrát za mesiac. Fotoomladenie je vhodné robiť na celej tvári, krku a dekolte. Výsledky terapie sú ešte zreteľné  po dobu 7-10 mesiacov od posledného sedenia.

Aj v tomto prípade je výsledok terapie a doba, počas ktorej je zrejmý účinok, individuálna a záleží najmä na veku a type pokožky.

Teleangiektázia

Prikladaním lampy na ošetrované miesto sa dosahuje eliminácia drobných cievok ich postupným zatavovaním. Eliminovať sa môžu len drobné cievky s priemerom cca 1 mm. HIPL metódou v zásade nie je možné eliminovať hrubšie cievky.

Akné

Akné ošetrujeme aj vo fáze zápalu. Hnis odstraňujeme iba vo výnimočných prípadoch, keď je zapálené miesto vyvýšené do takej miery, že by sa pri priložení lampy dotýkalo sklíčka. Podstatné zlepšenie vidno už po 1-2 aplikáciách a celkové zhojenie sa dosahuje pomerne rýchlo - cca 2-3 týždne. Celková dĺžka terapie a počet sedení je veľmi individuálny a závisí najmä od rozsahu zapálenej pokožky. Pomocou metódy HIPL ale nie je možné odstrániť drobné jazvy na koži spôsobené akné. Táto metóda taktiež neodstráni podstatu vzniku akné, ale len jej kožný prejav.

madg7u82.jpg

Pigmentové škvrny

Pri ošetrovaní pigmentových škvŕn obvykle dochádza k ich postupnému zblednutiu. V niektorých prípadoch môže dôjsť k počiatočnému stmavnutiu ošetrovanej škvrny a následnému zlupnutiu vrchnej vrstvy kože.


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png