Vánok cosmetics

Telový detox

Tiež žijete v ustavičnom strese a napätí? Pripadáte si často bez energie, vyčerpaní, doslova ako mátohy? Je to daň, ktorú platíme našej tzv. vyspelej západnej civilizácii.

V dnešnej dobe sme sa na hony vzdialili od prírody, ktorá je svetom harmónie a vzájomnej previazanosti. Žijeme v betónovej džungli, dýchame znečištený vzduch, pijeme znečistenú vodu a jeme potraviny plné škodlivín. Okrem toho nosíme toxické umelé vlákna a sme neustále vystavení elektromagnetickej interferencii a elektromagnetickému smogu. Do našich tiel tak ľahko prenikajú toxíny, ktoré sa usadzujú v bunkách a blokujú prúdenie energie.

detox.jpg

Mary Staggs Elektrolytická iontová detoxikácia pomocou detoxikačnej vaničky je úplne bezpečný, veľmi účinný, jednoduchý a lacný spôsob, ako zbaviť bunky toxínov a uviesť naše energetické pole opät do rovnováhy. Je to úplne nový typ komplementárnej terapie, špeciálny detoxikačný kúpeľ nôh. Keď ponoríte nohy do ionizovaného vodného kúpeľa, dostanú sa vaše telesné tekutiny do kontaktu s vodou, pretože na každom chodidle sa nachádza množstvo reflexných bodov alebo zón, ktoré korešpondujú s určitými orgánmi, respektíve časťami tela.

Detoxikácia tak rešpektuje princípy reflexnej terapie. Okrem toho sú na chodidlách začiatky meridiánových dráh, používané v akupunktúre a kauzálnej medicíne, po ktorých sú prenášané podnety k príslušným orgánom, okrem iného i prostredníctvom asi dvoch tisícov pórov, ktoré sa nachádzajú na každom chodidle. Týmto spôsobom sa harmonizuje a vyvažuje bunková energia, takže jednotlivé telesné bunky môžu fungovať efektívne - môžu naplno prijímať živiny a vylučovať toxíny.


Arabesque  Phytomer    Galland  
 

 

Facebook  Facebook

7980_oplz_eu_logo.png